مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

جراحی تنگ کردن واژن

در این مقاله توسط دکتر مریم کرمعلی متخصص زنان و زایمان  در صدد هستیم در بخش های مجزا و اختصاصی به انواع روش های تنگ کردن واژن بپردازیم و اطلاعاتی را در خصوص هریک از این روش ها در اختیار شما عزیزان و همراهان همیشگی مان قرار دهیم.مطلب ارائه شده توسط دکتر مریم کرمعلی متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ اختلالات کف لگن  و فلوشیپ کف لگن  را مطالعه نمایید .

عکس خانم

مباحثی که در ادامه همین نوشتار مورد بررسی و مداقه قرار خواهد گرفت از این قرار است:

تنگ کردن واژن و علت گشادی آن

برخی از خانم ها در طول زندگی و بعد از زایمان شاید متوجه گشاد بودن واژن و البته مشکلاتی که در پی آن ایجاد شده است نباشند، و با یک اتفاق و یا تلنگر به آن پی ببرند، حتی ممکن است که این عارضه در زمان معاینه ناحیه تناسلی در زمان مراجعه برای درمان عفونت های واژن خود را نمایان سازد . در واقع جراح زنان با معاینه به این مساله پی خواهد برد که عفونت رحمی شما در اثر گشاد بودن واژن می باشد.

در برخی از موارد هم فرد به صورت خودآگاه به جراح مراجعه و برای درمان اقدام می نماید،در چنین شرایطی لازم است در ابتدا فرد تحت انجام معاینات و بررسی های لازم قرار گیرد و سپس روش درمان مناسب انتخاب گردد.

بی اختیاری ادرار

امروزه بسیاری از خانم ها از مشکلات موجود در واژن و ناحیه تناسلی رنج می برند . یکی از مهم ترین و بزرگترین مشکلاتی که با آن همراه هستند گشادی واژن است که می تواند با عوارض بسیار زیادی برای خانم ها همراه باشد .

گشادی واژن عارضه ای ایت که در اثر مواردی مانند زایمان های متعدد و یا چاق و لاغر شدن و یا سایر موارد ژنتیکی در فرد ایجاد شود  گشادی واژن علاوه بر اینکه می تواند باعث آزار روحی در فرد باشد ، مشکلات جنسی در روابط زناشویی را هم ایجاد نماید .

بسیاری از خانم ها از ابراز این عارضه و اقدام برای درمان آن احساس شرم دارند اما باید توجه داشت که این مساله به اندازه ای مهم است که جای نگرانی و یا احساس خجالت ندارد .

خانم با لباس گلبهی

بهترین و راحت ترین روش برای از بین بردن گشادی واژن جراحی واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن است که می تواند به صورت کاملا تخصصی  توسط متخصص فلوشیپ کف لگن انجام شود و با بهترین روش های و تکنیک های روز دنیا این عارضه را بر طرف نماید .

جراحی تنگ کردن واژن با تکنیک های به روز دنیا انجام می شود و فرد بعد از انجام آن احساس اعتماد بع نفس بالاتری داشته و البته کیفیت زندگی زناشویی ایشان نیز ارتقا می یابد .

همانطور که بیان شد با توجه به تخصص و تجربه جراح زیبایی واژن  تکنیک های مورد استفاده برای تنگ کردن واژن متفاوت خواهد بود . اما در نهایت ممکن است که ازتجهیزات و امکانات مختلفی برای انجام این جراحی استفاده شود .

در طی سال های اخیر انواع روش های مختلفی برای کاهش حالت ارتجاعی زنان یا همان تنگ کردن واژن به کار گرفته شده است. در واقع با رشد و گسترش دانش پزشکی و نیز دستاورد های ابزارآلات پزشکی یکی از مهمترین دلایلی بوده اند که دائما روش های نوینی برای زنان و جراحی زیبایی آنان بکار گرفته می شد و در صورتی که موفقیت آمیز بود از سوی بسیاری از پزشکان انجام می شد.

انواع روش های تنگ کردن واژن

برای تعیین روش های درمان گشادی واژن نیاز است که ابتدا علت این عارضه شناسایی و نسبت به شرایط فرد متقاضی درمان مناسب مد نظر قرار بگیرد.دقت و توجه جراح زیبایی واژن برای انتخاب روش مناسب باعث می شود که بیمار در بهترین و ایده آل ترین حالت ممکن تحت درمان قرار بگیرد و از روش های درمانی طولانی مدت و بی نتیجه در امان باشد. امروزه برای رفع گشادی واژن روش های درمانی مختلفی ارائه شده است و تکنولوژی به سمتی رفته است که بهترین و ماندگار ترین روش ها برای ارائه آماده باشند، همانطور که بیان شد، نوع درمان با توجه به شرایط فرد و صلاح دید جراح زیبایی زنان متفاوت است و ممکن است یک یا چند روش به صورت هم زمان برای دریافت نتیجه ایده آل مورد بررسی قرار بگیرد.

در شرایطی که فرد متقاضی سابقه بارداری و زایمان نداشته باشد و افتادگی واژن در ایشان دیده نشود، رفع گشادی واژن ساده تر خواهد بود، برای این دسته از افراد استفاده از روش های زیبایی همچون تنگ کردن واژن با لیزر، کربوکسی تراپی واژن، تنگ کردن واژن با نخ و آر اف قرار گیرد.

لیفت واژن با نخ

روشی است که در آن با استفاده از نخ های واژینال دهانه واژن را به سمت بالا می کشند و در حالی که تنگ تر می شود تعدادی بخیه ظریفی در همان قسمت زده می شود تا به تنگ کردن واژن منجر شودو واژن به همان حالت اولیه هجوان و زیبا باز می گردد. این روش مزیتی دارد که باعث می شود درد و خونریزی اتفاق نیافتد و هم چنین غیر تهاجمی و بدون نیاز به دریافت دارو های بی حسی موضعی یا بیهوشی است، در عین حال هم به تقویت عضلات کف لگن و جداره واژن نیز کمک می کند.

عکس لبخند

 

تنگ کردن با لیزر

امروزه استفاده از لیزر کاربردهای فراوانی در زیبایی زنان داشته و می تواند با تهاجم بسیار کمی تاثیرات شگفت انگیزی برای واژن ایجاد نماید. این تکنیک که کاملا تجربه شده و با میزان موفقیت بالا ارائه شده است در بسیاری از موارد می تواند نتیجه ی مورد نیاز و ایده آل را برای خانم هایی که از گشادی واژن رنج می برند و تمایلی به انجام جراحی های سنگین با نقاهت های طولانی ندارند، مناسب است.

با استفاده از دستگاه لیزر CO2  به تنگ کردن واژن می پردازند، به طوری که روشی مقرون به صرفه و راحت خواهد بود و هیچ گونه درد و خونریزی را در پی نخواهد داشت. اما به اندازه عمل جراحی نمی تواند مفید فائده واقع شود و صرفا برای واژن های است که شدت گشادی نداشته باشد. مثلا زایمان طبیعی به حدی شدت بالایی دارد که لیزر درمانی نمی تواند کمک موثری برای تنگ کردن واژن کند و صرفا باید از عمل جراحی کمک گرفت تا درمان کامل شود.

تنگ کردن با عمل جراحی پرینورافی

جراحی نیز یکی از بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن است که می تواند دستان جراح را برای ایجاد تغییرات شگفت انگیز باز بگذارد. پرینورافی یکی از عمل های جراحی است که در قالب عمل زیبایی تنگ کردن واژن قرار می گیرد. این عمل به قسمت پرینه یعنی نقطه ای بین مقعد و واژن، اختصاص دارد که در بهبود کیفیت رابطه جنسی خانم ها می تواند نقش به سزایی ایفا کند. عمق این عمل بسیار کمتر از سایر روش های تنگ کردنی واژن است.

تنگ کردن با استفاده از ژل

تزریق ژل های مخصوصی برای این کار عرضه شده است که این محصولا ت را می توان با تماس مستقیم به واژن وارد کرد تا به طور موقتی بتواند موثر واقع شود.

از جمله مهم ترین روش هایی که این روزها در طیف گسترده ای برای زنان در حال انجام است می توان به روش های زیر اشاره کرد:

واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن 

یکی از مهم ترین روش هایی که می تواند تا حد زیادی در جهت تنگی واژن مثمر ثمر واقع شود واژینوپلاستی است. روند انجام واژینوپلاستی چنین است که دیواره های واژن از داخل برش می خورند و با نزدیک کردن آنها به یکدیگر مجرای تناسلی را تنگ می کنند. برای ثابت شدن این حالت واژن از بخیه جذبی یا غیر جذبی استفاده می کنند.

البته باید گفت لیزر ها نیز از جمله ابزار آلاتی هستند که در طول چند دهه اخیر توانستند خدمات درمانی و زیبایی زیادی را برای زنان و دختران زیادی انجام دهند. بکارگیری لیزر ها نیز در بخش مهمی از اقدامات جراحی برای زیبایی زنان توانست تاثیرات مثبتی را فراهم آورد. این اقدام به خوبی توسط بهترین جراح زیبایی زنان  قابل انجام خواهد بود .

در واژینوپلاستی نیز درمواردی برای بستن زخم و محل برش از لیزر های مخصوصی استفاده می شود.

در حالت کلی نه نخ بخیه و نه لیزر هیچ گونه خطری را برای زنان پیش نمی آورد، صرفا مزیت لیزر ها نسبت به نخ بخیه این است که دوره بهبودی را تسریع می کند.

تنگ کردن واژن با لیزر

دستگاه های جدیدی ارائه شده اند که می توانند با اشعه لیزر تنگی واژن را در پی داشته باشند. استفاده از لیزر برای جراحی واژن یکی از اقداماتی است که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است تنگ کردن واژن با لیزر می تواند بسیار سریع و ایمن باشد و دوره نقاهت آن نسبت به روش های دیگر کمتر باشند. البته تشخیص اینکه شما می‌توانید جراحی تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر را انجام دهید توسط متخصص زنان و زایمان تایید خواهد شد.

عمل لابیاپلاستی

در واقع لابیاپلاستی با هدف حذف مشکلات و نواقصی که در بخش لابیاها ایجاد شده است بکار گرفته می شود. اما یک نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که در روند انجام لابیاپلاستی همچون واژینوپلاستی گاها پزشکان برای بستن زخم از لیزر های مخصوصی استفاده می کنند. درمواردی که مراجعه کننده مایل باشد از لیزر ها می توان برای تنگ کردن نواحی داخلی واژن نیز بهره برد.

به همین جهت دو اقدام زیبایی در طی یک جراحی قابل انجام است. برخی از متخصصان زنان و زایمان نیز با ارائه روش هایی لابیاپلاستی بدون جراحی  را انجام می دهند.

بهترین جراح تنگ کردن واژن 

بهترین جراح تنگ کردن واژن با انتخاب روش ها و تکنیک های روز دنیا و به کارگیری هنر و تجربه با توجه به تخصص خود نسبت به درمان و جراحی پرینه اقدام می نماید.
در طی جراحی کلیه ملزومات جراحی را در اختیار داشته و در جهت زیبایی پرینه و ناحیه تناسلی کلیه اقدامات لازم را مد نظر قرار می دهد.

بنابراین شما می توانید با مراجعه به بهترین جراح تنگ کردن واژن نسبت به این جراحی مهم انتظارات خود را بیان‌نموده و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

جراح جراح زیبایی واژن با توجه به اهمیت این مسئله مشاوره های لازم در این خصوص را به شما ارائه داده و میزان موفقیت جراحی را تخمین می زند که خود داشته باشید که در جلسه مشاوره شما آناتومی بدن آشنا شده و میتوانید درک بهتری از جراحی داشته باشید

 

بهترین جراح زیبایی واژن در تهران کیست

برای انتخاب جراح زیبایی واژن باید گزینه های بسیاری را مد نظر قرار دهید .همیشه انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان و یا  بهترین جراح بی اختیاری ادرار در تهران  کار بسیار حساس و دشواری خواهد بود .

یکی از مهمترین آنها تخصص و تبحر پزشک در خصوص جراحی زیبایی واژن می باشد. انتخاب جراحی که متخصص زنان و زایمان و متخصص فلوشیپ کف لگن  باشد می ‌توانند در نتیجه تنگ کردن واژن تاثیر بسزایی داشته باشد شما می توانید مشاور.ه های لازم در این خصوص را از متخصص زنان و زایمان دریافت کرده و نسبت به انتخاب جراح به مواردی مانند رضایت بیماران از جراحی ها تجربه جراح در این خصوص روش کار جراح زیبایی واژن و میزان عمل های موفقیت توجه نمایید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با پزشک