دکتر مریم کرمعلی / جراحی های زیبایی واژن / کوچک کردن لابیا بدون جراحی؛ لابیاپلاستی بدون جراحی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

کوچک کردن لابیا بدون جراحی؛ لابیاپلاستی بدون جراحی

کوچک کردن لابیا بدون جراحی یکی از خواسته‌های متداول خانوم‌هایی است که می‌خواهند زیبایی در ناحیه واژن و کوچک کردن لابیا‌ها را بدون جراحی مستقیم داشته باشند. هستند راه‌هایی که می‌توانیم به عنوان روش‌هایی برای کوچک کردن لابیا بدون جراحی نام ببریم. این راه‌ها می‌توانند شامل پلاسما پلکسر و سایر روش‌ها باشند.

در این مطلب قصد داریم شما را با تکنیک‌هایی جهت کوچک کردن لابیاها بدون انجام جراحی آشنا کنیم. اگر نمی خواهید برای تغییر در ناحیه لابیا جراحی را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و با لابیاپلاستی بدون جراحی آشنا شوید.

پلاسما پلکسر از جمله روش‌هایی است که بدون درد و خونریزی حاصل از برش، “کوچک کردن لابیا بدون جراحی” را امکان‌پذیر می‌کند. در این روش دستگاه پلاسما به جمع کردن پوست لابیای بزرگ شده کمک می‌کند. این روش یکی از راه‌های غیرتهاجمی برای لابیاپلاستی بدون جراحی است که برای گرفتن نتیجه قابل قبول باید توسط بهترین جراح لابیاپلاستی انجام شود. این روش “لابیاپلاستی بدون جراحی” ممکن است به چند جلسه نیاز داشته باشد تا نتیجه آن دیده شود.

استفاد از پلکسر به عنوان یک جراحی نرم شناخته می‌شود که در آن پزشک با بکارگیری دستگاه پیشرفته نتایج را برای بیمار رقم می‌زند. در انواع جراحی نرم خبری از برش و خونریزی نخواهد بود. عملکرد این دستگاه به صورتی است که با تفاوت ولتاژ در یک نقطه از بافت، آن نقطه به گاز تبدیل می‌شود. بعد از آن پوست شروع به بازسازی آن ناحیه می‌کند. بهترین جراح واژینوپلاستی در تهران به راحتی می‌تواند با مهارت بالایی که دارد از این دستگاه پیشرفته برای تحقق اهداف بیماران خود استفاده کند.

استفاده از لیزر

استفاده از لیزر برای ایجاد برش‌ها کمک می‌کند تا خونریزی و درد به حداقل برسد. در واقع برش با استفاده از لیزر خونریزی نخواهد داشت جز مقدار خفیف و جزئی. در این روش بخیه نیز وجود نخواهد داشت و بیمار دیگر نگرانی از بابت باز شدن آن ندارد.  توجه داشته باشید به دلیل لزوم داشتن مهارت کار با ابزارهای پیشرفته همچون لیزر، نیاز است این روش توسط بهترین جراح زیبایی واژن صورت گیرد تا عواقبی برای بیمار نداشته باشد.

درمان خانگی

در مواردی که لابیاها افتادگی داشته باشند و این افتادگی خفیف باشد، می‌توان با ورزش بخشی از آن را درمان کرد. ورزش عضلات کف لگن به همراه تغذیه مناسب تا حدی به بهبود ظاهر لابیاها و واژن کمک می‌کند. آشنایی با مهم‌ترین این ورزش‌ها را برای شما آورده‌ایم:

با استفاده از تمرینات کگل کوچک کردن لابیا بدون جراحی تا بخش زیادی قابل انجام است. این تمرین با ثابت نگه داشتن عضلات کف لگن به مدت 5 دقیقه انجام می‌شود. برای انجام این کار باید عضلات ناحیه لگن را منقبض کرده و نگه دارید، سپس بعد از 5 دقیقه آن را رها کنید. برای اینکه بتوانید به درستی این عضلات را تشخیص داده و آن‌ها منقبض کنید، بهتر است این کار را در زمان ادرار انجام دهید. در این حالت می‌توانید با جلوگیری از خروج ادرار، عضلات را تشخیص دهید و تمرکز بیشتری بر انجام تمرین داشته باشید.

بیشتر بدانید: بهترین جراح هیسترکتومی در تهران کیست؟

با انجام تمرین اسکوات یا همان اسکات نیز می‌توانید در جهت بهبود عضلات کف لگن قدم بردارید. برای انجام این تمرین کافیست پاها را به عرض شانه باز کنید و سر تا امتداد ستون فقرات را در یک راستا نگه دارید. دقت کنید زانو از پای شما جلوتر نیاید. با انجام روزانه این حرکت به بهبود افتادگی لابیاها و کوچک کردن آن نیز کمک خواهید کرد.

کلام آخر

آنچه در این مطلب خواندید راهنمایی شما در مورد لابیاپلاستی بدون جراحی و یا همان روش‌های کوچک کردن لابیا بدون جراحی بود. اگر نمی‌توانید و یا نمی‌خواهید از روش جراحی برای بهبود ظاهر ناحیه واژن استفاده کنید، بهتر است این راه‌ها را با نظر پزشک خود امتحان کنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با پزشک