مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

پلاسماتراپی واژن

امروزه تیرگی و افتادگی پوست ناحیه واژن یکی از مشکلات شایع در زنان است که نیاز دارند تا اقداماتی برای از بین بردن مشکلات ظاهری واژن انجام دهند. یکی از تکنیک هایی که برای از بین بردن مشکلات ظاهری واژن کاربرد دارد پلاسما تراپی می باشد.

مطلب ارائه شده توسط دکتر مریم کرمعلی متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ اختلالات کف لگن  و فلوشیپ کف لگن  را مطالعه نمایید .

پلاسما تراپی واژن یک تکنیک نوین در عرض های پزشکی می باشد که متد و روش های نوینی از آن ارائه می شود که می توان در موارد مختلفی مورد استفاده قرار داده شود یکی از بهترین مزایای پلاسما تراپی جوانسازی پوست میباشد در حقیقت پلاسما تراپی به طور کلی در جوانسازی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

پلاسما تراپی چیست

پلاسما تراپی در حقیقت از یک دستگاه استفاده می‌کند که با تولید گرما موجب تحریک پوست برای کلاژن سازی میشود. کلاژن در حقیقت یک پروتئین حیاتی برای حفظ شادابی و زیبایی پوست می باشد. پلاسما تراپی تکنیکی است که برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد ،به همین علت میتوان از این تکنیک برای جوانسازی و زیبایی واژن نیز استفاده کرد استفاده .

از پلاسما تراپی برای زیبایی واژن روشی غیر تهاجمی و بدون نیاز به بیهوشی میباشد در این روش نیازی به بخیه ریز و برشی در آن به کار گرفته نمی شود این روش بسیار کم عارضه است بعد دوره نقاهت بسیار کمی دارد.

پلاسما تراپی برای واژن

برای جوانسازی واژن می توان از روش پلاسما تراپی استفاده نمود، به کمک حرارتی که این دستگاه بر روی پوست واژن ایجاد می‌کند تولید تولید کلاژن و بازسازی پوست به دست خواهد آمد تولید کلاژن باعث می شود که پوست واژن شفاف سفید و زیباتر بشود.

پلاسما تراپی معمولاً برای افرادی توصیه می شود که بعد از زایمان و یا افزایش سن دچار افتادگی پوست در ناحیه واژن شده اند.

پلاسما تراپی چگونه انجام میشود؟

همانطور که بیان شد پلاسما تراپی توسط دستگاه پلاسما جت برای از بین بردن آسیب های ظاهری پوست کاربرد دارد. پلاسما جت با تحریک سطح پوست موجب می شود که کلاژن سازی در عمق پوست ایجاد شود.

معمولاً این روش بعد از جراحی لابیاپلاستی مورد استفاده قرار می گیرد تا باور طرف کردن مشکلات ظاهری ایجاد شده در ناحیه واژن زیبایی و جوان سازی در این ناحیه انجام شود.

بنابراین برای سفید کردن واژن و یا از بین بردن افتادگی پوست آن می توانید از روش پلاسما تراپی استفاده نمایید.

دکتر مریم کرمعلی، فلوشیپ اختلالات کف لگن، جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران می باشند. ایشان با بهره گیری از دانش روز دنیا و بکارگیری مجهزترین تکنولوژی آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید: شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۷۰۱۳ آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کرمعلی

مزایای  پلاسما تراپی

استفاده از پلاسما تراپی دارای مزایای زیر می باشد:

  • عدم وجود عوارض جانبی
  • عدم بروز حساسیت های پوستی
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی
  • نداشتن محدودیت سنی
  • دون نیاز به برش و بخیه

 

کاربرد های پلاسما تراپی در جوانسازی واژن

به طور کلی از پلاسما تراپی می توان در لابیاپلاستی واژینوپلاستی سفید کردن واژن و تنگ کردن واژن استفاده نمود این روش که با هدف جوانسازی ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد . می توانند میزان بالایی از رضایتمندی را برای زنان در برداشته باشد این روش در چند دسته مورد استفاده قرار می گیرد تشخیص اینکه چند جلسه نیاز خواهر بود تا به نتیجه ایده آل برسید نسبت به افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

محدودیتهای استفاده از پلاسما تراپی

به طور کلی افرادی که :

  • به بیماری های عفونی مبتلا می باشند نمی توانند از این روش استفاده نمایند البته باید تا زمان بهبودی عفونت صبوری نمایند .
  • همچنین افرادی که مبتلا به دیابت می باشند باید با در نظر گرفتن این بیماری توسط متخصص زنان و زایمان این اقدام را انجام دهند .
  • پلاسما تراپی برای افرادی که دارای بیماری های خود ایمنی هستند با محدودیت همراه می باشد.
  • همچنین افرادی که دچار اختلالات شدید غددی هستند نسبت به انجام پلاسما تراپی محدود خواهند بود در هر صورت سوابق بیماری و حساسیت های خود را باید با متخصص زنان و زایمان مطرح نمایید و مشاوره های لازم در این خصوص را پیش از هرگونه اقدامی دریافت نمایید.

 

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با پزشک