مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن

راه های جوانسازی واژن چیست ؟

چطور می توانم تیرگی ناحیه تناسلی را برطرف کنم ؟

بعد از زایمان دچار تیرگی وافتادگی ناحیه تناسلی شده ام . چگونه می توان در زمان کم این تیرگی را از بین ببرم و پوست ناحیه تناسلی را با طراوت و شاداب کنم ؟؟

 

برای پاسخ سوالات خود باید به متخصص زنان و زیبایی با تجربه و متبحر مراجعه نمایید و یا مطلب ارائه شده توسط دکتر مریم کرمعلی  فلوشیپ اختلالات کف لگن متخصص زنان و زایمان و زیبایی را مطالعه نمایید .

دکتر مریم کرمعلی، فلوشیپ اختلالات کف لگن، جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران می باشند. ایشان با بهره گیری از دانش روز دنیا و بکارگیری مجهزترین تکنولوژی آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید: شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۷۰۱۳ آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کرمعلی

 

یکی از روش های زیبایی در ناحیه تناسلی استفاده از تکنیک نوین کربوکسی تراپی است . پیش از این کربوکسی تراپی به منظور ایجاد جوانسازی و رفع مشکلات پوستی کاربرد داشت و در بسیاری از موارد و مشکلات پوست صورت تاثیرات به سزایی داشت . اما با تحقیقات به عمل آمده و پیشرفت این تکنیک استفاده از آن در زیبایی زنان نیز کاربرد های دیگری را ارائه نمود .

 

به کمک کربوکسی تراپی می توان عوارض ایجاد شده ناشی از افزایس سن، ژنتیک ، بارداری و زایمان که در ناحیه واژن ایجاد می شود و باعث ایجاد تیرگی در ناحیه تناسلی و ایجاد چین و چروک می شود را از بین برد .

 

کربوکسی تراپی می تواند بسیار ایمن و جدید برای جوانسازی ناحیه تناسلی می باشد که می تواند تاثیرات به سزایی در کیفیت زندگی زناشویی و البته ظاهر ناحیه تناسلی داشته باشد .

متخصص زنان و زیبایی می تواند با معاینه دقیق و ارائه مشاوره های لازم در این خصوص اقداماتی که برای جوانسازی واژن لازم باشد را انجام خواهد داد .

 

دقت داشته باشید که کربوکسی تراپی می تواند به صورت هم زمان هم باعث جوانسازی پوست ناحیه تناسلی و البته روشن کردن آن کاربرد داشته باشد .

کربوکسی تراپی می تواند تاثیرات سریع و به سزایی را در این ناحیه ایجاد نماید .

روش جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA  می باشد .

 

کربوکسی تراپی چیست؟

در کربوکسی تراپی از گاز دی اکسید کربن استفاده می شود . میزان مشخصی از این گاز به محل مورد نظر تزریق می شود و با ورود گاز کربن دی اکسید به نقاط مورد نظر با افزایش گردش خون در ناحیه همراه خواهیم شد. تزریق گاز دی اکسید کربن می تواند باعث اکسیژن رسانی بیشتر و در نتیجه جوانسازی پوست شود.

 

البته شایان ذکر است که گاز دی اکسید کربن در نقاط مختلف بدن تاثیرات متفاوتی می گذارد. طبیعتا نتیجه ی استفاده از این روش بر روی پوست صورت با پوست ناحیه تناسلی متفاوت خواهد بود. از این رو مقدار مصرف و تعداد جلسات مورد نیاز برای این اقدام متفاوت خواهد بود .

 

کربوکسی تراپی ناحیه تناسلی

 

کربوکسی تراپی می تواند بسیاری از مشکلات واژن را برطرف سازد . با استفاده از این تکنیک می توان برای :

  • جوانسازی واژن
  • رفع خشکی واژن
  • کاهش میزان خارش های حساسیتی
  • کاهش میزان درد در زمان مقاربت
  • و…

از آن استفاده نمود.

در این تکنیک  با تبدیل گاز دی اکسید کربن به گاز اکسیژن و تزریق آن به ناحیه تناسلی ، جریان خون را افزایش داده و با خونرسانی بیشتر در این ناحیه می توان از تاثیرات مثبت آن استفاده نمود.

 

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

به کمک کربوکسی تراپی می توان تیرگی ناحیه تناسلی را رفع نمود، تیرگی واژن به دلیل اضافه وزن و چاقی ، بارداری و زایمان از بین خواهد رفت .

 

رفع خشکی واژن

خشکی واژن می تواند عوارضی را پدید آورد و با احساس سوزش و خارش و درد در زمان مقاربت همراه باشد. بنابراین روابط زناشویی و زندگی روزمره را تحت تاثیر قرار می دهد .از این رو یکی از روش های درمان برای از بین بردن این عارضه استفاده از کربوکسی تراپی می باشد . با تزریق گاز دی اکسیدکربن می توان به راحتی آبرسانی خوبی در ناحیه واژن ایجاد نمایید و به کمک این تکنیک از مشکل خشکی واژن رهایی یابید.

 

دقت داشته باشید که رعایت مسائل بهداشتی و محیطی نسبت به انجام این عمل بسیار حائز اهمیت می باشد و باید در انتخاب دکتر متخصص زنان دقت کافی را داشته باشید .

 

رفع چین و چروک ناحیه تناسلی

یکی دیگر از فواید استفاده از کربوکسی تراپی ، توانایی رفع چین و چروک های ناحیه تناسلی می باشد . به کمک این روش می توان آسیب های وارد شده در اثر گذر زمان و افزایش سن را بر طرف نمود . البته بارداری های متعدد و برخی زایمان های طبیعی می توانند این عارضه را در افراد با سن پایین تر ایجاد نماد . کربوکسی تراپی با تولید کلاژن مجدد و البته آبرسانی و گردش خون مناسب می تواند باعث از بین رفتن چین و چروک بدون جراحی شود .

 

 

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با پزشک