مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

تزریق فیلر در واژن

تزریق فیلر در واژن

یکی از تکنیک های نوین در جوانسازی ناحیه تناسلی ایجاد برجستگی وپرکردن نواحی افتاده در واژن به کمک فیلر می باشد .
تزریق فیلر در واژن باعث ایجاد احساس بهتر و طراوت بیشتر در این ناحیه شده و می تواند زیبایی از دست رفته ی آن را جبران نماید .
دقت داشته باشید که تزریق فیلر به واژن باید توسط متخصص زیبایی زنان انجام شود. در این خصوص می توانید به دکتر مریم کرمعلی متخصص زنان و زایمان که تخصص و تجربه کافی در این خصوص را دارند مراجعه نمایید.

جوانسازی واژن با فیلر

فیلر ها مواد سازگار با بدن هستند که می توانند برای پرکردن بخش هایی از اندام که نیاز به ترمیم و یا اصلاح دارد کاربرد داشته باشند. فیلر ها که بیشتر به صورت ژل از آنها یاد می شود . می توانند در زیبایی واژن کاربرد فراوانی داشته باشند.

چگونه با ژل ها می توان واژن را زیباتر نمود؟

با تزریق ژل در قسمت لابیا ماژور می توان ایجاد برجستگی نمود ، این برجستگی ظاهر واژن را زیبا و فرم دهی می نماید . از طرفی در صورتی که لابیا دچار افتادگی پوست شده باشند می توان از تزریق در این محل برای زیبا سازی استفاده نمود .
در صورتی که فرد تمایل داشته باشد می تواند این اقدام را بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی مد نظر قرار دهد .

دکتر مریم کرمعلی، فلوشیپ اختلالات کف لگن، جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران می باشند. ایشان با بهره گیری از دانش روز دنیا و بکارگیری مجهزترین تکنولوژی آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره از  بهترین جراح بی اختیاری ادرار در تهران و یا سایر جراحی های زیبایی از مشاوره های ایشان کمک بگیرید . به منظور برقراری ارتباط با ایشان از طریق زیر اقدام نمایید: شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۷۰۱۳ آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کرمعلی

تزریق ژل در ناحیه تناسلی

بخش های مختلفی از ناحیه تناسلی را می توان با استفاده از ژل پوشش داد ، زیرا پر کننده ها علاوه بر رفع افتادگی پوست می توانند لاغری این ناحیه را نیز برطرف نمایند .این اقدام باید توسط بهترین جراح زیبایی زنان انجام شود .

آیا ژل تزریق شده بعد از مدتی جذب پوست می شود ؟

جذب ژل توسط پوست بدن یک امر طبیعی است،اما مقدار ژل تزریق شده در ناحیه تناسلی خیلی محسوس نخواهد بود ، در صورتی که ژل به طور نسبتا کامل جذب شود نیاز به تزریق مجدد خواهید داشت . ماندگاری ژل ها حدود 1 سال خواهد بود البته بعد از یک سال ژل هابه صورت کامل جذب نمی شوند اما از حجم آنها کمی کاسته می شود که نیاز به تزریق مقداری ژل برای پر کردن حجم از دست رفته خواهد بود .

آیا تزریق فیلر در ناحیه تناسلی مانع از انجام رابطه جنسی می شود؟

خیر، تزریق ژل در واژن هیچگونه محدودیتی برای مقاربت ایجاد نمی نماید و البته دوره ی نقاهتی نیز نخواهد داشت . نکته ی جالب در این خصوص ،افزایش میل جنسی بعد از انجام این عمل خواهد بود . بسیاری از بیماران بعد از تزریق ژل در ناحیه تناسلی از اعتماد به نفس بالاتر و میل جنسی بیشتر و در نهایت رضایت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود .

برای زیبایی ناحیه تناسلی چا اقدام دیگری می توان انجام داد ؟

اگر لبیا های بزرگی در ناحیه واژن دارید می توانید از جراحی لابیاپلاستی کمک بگیرید .لابیاپلاستی یکی از روشهای نوبن برای از بین بردن افتادگی ناحیه تناسلی و البته زیبایی بخشیدن به آن می باشد . در برخی خانم ها که لابیا افتاده و بزرگ هستند ، با ایجادبرشهای لازم در این ناحیه و از بین بردن افتادگی و شل شدگی پوست آن می توانید لابیا را کوچک و زیبا نمایید .

بسیاری از خانم ها که اعتماد به نفس کافی در زمان مقاربت و نزدیکی را ندارند میتوانند با ایجاد یک تغییر بزرگ در ناحیه تناسلی خود لذت جنسی خودرا چند برابر نمایند.

آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیر می گذارد؟

بله، زمانی که شما دارای یک واژن زیبا و با طراوت باشید از برقراری رابطه جنسی لذت کافی را خواهید برد ، شریک جنسی شما نیز در این رابطه رضایتمند خواهد بود . بسیاری از خانم ها از اینکه واژن نا زیبا و افتاده ای دارند احساس شرم می کنند اما با انجام این جراحی می توانند اعتماد به نفس خود را بازیابند و از برقراری رابطه جنسی در طول زندگی لذت ببرند.

آیا انجام هم زمان جراحی لابیاپلاستی و تزریق چربی امکان پذیر است ؟

از نظر تئوری خیر مانعی ندارد اما بهتر است تا ابتدا جراحی لابیاپلاستی انجام شود و بعد در قسمت های باقی مانده که نیاز به تزریق دارد ، این اقدام انجام شود .

آیا بعد از تزریق ژل در واژن می توان باردار شد؟

بله، تزریق چربی مانعی برای بارداری ایجاد نمی نماید ، زیرا تغییرات در بافت خاجری ناحیه تناسلی خواهد بود و ارتباطی  با  دهانه رحم و رحم ندارد.

کدام قسمت های ناحیه تناسلی را می توان ژل تزریق نمود؟

تقریبا به تمامی بخش های این ناحیه می توان ژل تزریق کرد اما به طور کلی بیشتر در قسمت لابیا این کار انجام خواهد شد.

اگر میخواهید بدانید که  بهترین جراح زیبایی واژن در تهران کیست@ و یا سایر مواردی که می تواند به شما کمک کند مراجعه به  بهترین جراح بی اختیاری ادرار در تهران و یا بهترین جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با پزشک